GÜNLÜK

FUSION 1DAY PRESBYO

Fusion 1day presbyo patentli ve iyi bilinen füzyon teknolojisiniTM baz alan ilk günlük presbiyopi lensidir ve gerçek Safilens tarzında kontakt lens endüstrisi için ezber bozan bir üründür.

Fusion 1day presbyo projesi, presbiyoplar için günlük olarak değiştirilebilen ve net bir görüş sağlayan bir yumuşak lens üretme araştırmalarından doğmuştur. Fusion 1day presbyo yalnızca yaştan ileri gelen yakını görme güçlüğü yaşayan ve "okuma gözlüğüne" alışmakta sorun yaşayan kişiler için değil, aynı zamanda tatmin edici olmayan geçmiş deneyimler nedeniyle kontakt lens takmaktan vazgeçmeleri gerektiğini düşünenler ya da sadece kolaylık ya da estetik açısından gözlük takmamayı tercih edenler için de tasarlanmıştır.

Fusion 1day presbyo en zahmetli miyoplar için bile benzersiz, istisnai bir alan derinliği ve uzak, orta ve yakın görüş için keskin görüntü sağlar. Safilens kontakt lensler tüm ışık koşulları altında sabit görüntüler ve iyi tanımlanmış konturlar - sınırsız, ödün vermeyen görüş sunar.

Yenilikçi fusion 1day presbyo'nun arkasındaki son teknoloji olan füzyon teknolojisiTM göz yüzeyinin geniş çaplı korunmasını garanti eder ve yeni lenslerin nihai kullanıcıları için emniyetlidir.

Füzyon teknolojisiTM kontakt lenslere Demirhindi Tohumu Polisakkaritlerinden (TSP) ve hiyalüronik asitten (HA) yapılan bir ko-polimer katar. Bu sinerji TSP ve HA'nın göz yüzeyini nemlendirme, kayganlaştırma ve kontakt lens takmanın neden olduğu mekanik stresten koruma, böylece epitel mikrovillüslerin tekrar büyümesini destekleme gibi bilinen özelliklerini güçlendirmektedir. Bu teknoloji gözyaşı tabakasının normalleştirilmesi ile kullanıcının konforunu arttırır ve sürekli olarak ve kontrollü bir şekilde lensten gözyaşı tabakasına doğal gözyaşı tabakası alternatifi ve mineral tuzlar salmak için göz ile uyumlu çalışır.

Fusion 1day presbyo lenslerinin uygulanması hızlı ve kolaydır, adaptasyon süresi olmaksızın hızlı sonuçlar verirken mükemmel hijyen, konfor ve pratiklik sunar.

Fusion 1day presbyo 8.60 mm temel eğrilik, 14.10 mm çap ve +8.00D ila -10.00D aralığındaki derecelerde mevcuttur.

KULLANIM ŞEKLI
Günlük Kullanımlı
LENS MATERYALI
Filcon IV Hyaluropolymer+TSP
SU İÇERIĞI
60%
ÇAP
14.1 mm
TEMEL EĞRI
8.60 mm
MERKEZ KALINLIĞI
0.07 mm (-3.00D)
OKSIJEN AKTARILABILIRLIĞI
29(-3.00D @ 35°C)
GÖRÜNÜRLÜK RENGI
Açık Mavi
UV KORUMA
Var
GÜÇ ARALIĞI
0.00/-6.00 (0.25)
-6.50/-10.00 (0.50)
+0.25/+6.00 (0.25)
+6.50/+8.00 (0.50)
PAKET İÇERIĞI
30’lu Paket